Pokaż jaką wiedzę kryjesz w swojej głowie!

Wystarczy tylko:

kupić krzyżówkę( koszt 2zł),

poprawnie ją rozwiązać,

a otrzymasz

jednorazowy kupon na niepytanie

z wybranego przedmiotu.

Sprzedaż codziennie

na I przerwie – s. 25

1 kupon = niepytanie na jednej lekcji

 

PLAKAT