DOBRA PROFESJA OTWIERA WIELE DRZWI

 

LISTA RANKINGOWA

 

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

 

 

Nazwisko i imię uczestnika Wynik testu językowego,
Waga 0,2
j. niemiecki
Opinia wychowawcy

Waga 0,2

Średnia ocen za ubiegły rok szk.

Waga 0,2

Średnia ocen z przedm. zawodowych,
Waga 0,3
 
suma wyników
podzielona przez
sumę wag 0,9 =
ŚREDNIA
WYNIK REKRUTACJI 
 Z –Zakwalifiko-wany/a, LR – 
Lista Rezerwowa
N –
Niezakwalifikowany
Klasa III TŻiUG (8)

 

Zapytowska Agnieszka 1,4 1,2 0,87 1,38 5,39 Z
Kędzierska Kinga 1,6 1 0,81 1,32 5,25 Z
Zaleska Michalina 1,2 1,2 0,7 1,26 4,84 Z
Kurek Wiktoria 0,8 1 0,74 1,26 4,22 Z
Demski Przemysław 1,6 1 0,72 1,2 4,1 Z
Klecha Damian 0,8 0,8 0,69 1,2 3,87 Z
Skrzypczak Magdalena 1 1 0,58 0,9 3,86 Z
Powalacz Wiktoria 0,6 0,6 0,56 0,9 2,95 Z
Uczestnicy rezerwowi II TŻiUG (2)

 

Łatacz Klaudia 1,6 1,2 0,79 1,5 5,65 LR
Toll Dawid 0 0,8 0,55 0,9 2,5 LR

 

 

 

 

 

 

TECHNIK SPEDYTOR

 

Nazwisko i imię uczestnika Wynik testu językowego, Waga 0,2
j. angielski
Opinia wychowawcy

Waga 0,2

Średnia ocen za ubiegły rok szk.

Waga 0,2

Średnia ocen z przedm. zawodowych,
Waga 0,3
 
suma wyników
podzielona przez
sumę wag 0,9 =
ŚREDNIA
WYNIK REKRUTACJI 
 Z –Zakwalifiko-wany/a, LR – 
Lista Rezerwowa
N –
Niezakwalifikowany
Klasa III TS (12)/II TS (1)

 

Moder Weronika 1,8 1 0,95 1,4 5,72 Z
Warda Wiktoria 1,8 0,8 0,84 1,5 5,48 Z
Kargulewicz Krzysztof 1,4 1 0,76 1,2 4,84 Z
Marciniak Maciej 1,8 0,8 0,66 1,09 4,84 Z
Michalak Oliwia 1,4 0,8 0,75 1,3 4,72 Z
Kuźma Natalia 1,8 0,8 0,72 0,8 4,57 Z
Czuba Kinga 1,4 0,8 0,7 1,2 4,55 Z
Tkacz Denis 1,4 0,8 0,69 0,9 4,21 Z
Fiebig Marcin 1,4 0,8 0,65 0,9 4,16 Z
Chiciak Bartłomiej 1,4 0,8 0,6 0,9 4,11 Z
Jakubowska Marta 1,2 0,8 0,66 0,9 3,95 Z
Czajkowski Martin 1,2 0,8 0,6 0,9 3,88 Z
Niedzielska Wiktoria 0,8 0,8 0,63 0,8 3,36 Z
Uczestnicy rezerwowi III TS (1)/II TS (1)

 

Śliwa Natalia 0,6 0,8 0,72 0,9 3,35 LR
Wijata Daniel 0,8 0,4 0,76 0,7 2,67 LR

 

 

 

 

            TECHNIK ELEKTRYK

Nazwisko i imię uczestnika Wynik testu językowego, Waga 0,2
j. angielski
Opinia wychowawcy

Waga 0,2

Średnia ocen za ubiegły rok szk.

Waga 0,2

Średnia ocen z przedm. zawodowych,
Waga 0,3
 
suma wyników
podzielona przez
sumę wag 0,9 =
ŚREDNIA
WYNIK REKRUTACJI 
 Z –Zakwalifiko-wany/a, LR – 
Lista Rezerwowa
N –
Niezakwalifikowany
Klasa III TEL (15)/II TEL (2)
Sobczyk Krystian 1,6 1,2 0,96 1,29 5,61 Z
Jaworski Maciej 1,4 0,8 0,74 1,2 4,6 Z
Kasztelan Mikołaj 1,6 0,8 0,6 1,05 4,5 Z
Grzeszczuk Karol 1,4 1 0,6 0,96 4,4 Z
Huzar Michał 1,2 1 0,68 1,05 4,36 Z
Szydlewski Łukasz 1,2 1 0,6 1,11 4,34 Z
Rozwalka Konrad 1 0,8 0,8 1,26 4,28 Z
Gorący Dawid 1,6 0,6 0,64 0,99 4,25 Z
Bereszyński Szymon 1,2 0,8 0,6 1,14 4,15 Z
Kudyba Szymon 1 0,8 0,68 0,99 4,07 Z
Kubiak Jakub 1,4 0,8 0,56 0,9 4,06 Z
Somski Marcin 1,2 0,6 0,66 1,09 3,94 Z
Kubiak Maciej 0,8 1 0,66 1,05 3,9 Z
Bąkiewicz Jakub 1 1 0,68 0,82 3,88 Z
Leszczyński Grzegorz 1,6 0,8 0,54 0,99 3,85 Z
Powęski Jakub 1 0,6 0,73 0,97 3,66 Z
Szymański Marek 1 0,8 0,56 0,84 3,55 Z
Uczestnicy rezerwowi II TEL (2)
Brenienek Jakub 0,6 1 0,61 0,82 3,36 LR
Słabik Dawid 0,6 0,6 0,73 0,9 3,14 LR
Uczniowie niezakwalifikowani IIITEL (1) / II TEL (1)
Urbanowicz Krzysztof 1,2 0,4 0,56 0,9 3,4 N
Czech Marcel 0 1 0,73 0,9 2,92 N