ROK UKOŃCZENIA SZKOŁY NAZWISKO I IMIĘ WYCHOWAWCA KLASA UDZIAŁ
W CZĘŚCI I
UDZIAŁ
W CZĘŚCI II
1960 Ratajczak Czesław Franciszek Karaś III A TAK  
1960 Ratajczak Stanisław Franciszek Karaś III A TAK ——-
1960 Kostrzewa (Grobelna) Kazimiera p.Miszkin krawiectwo TAK ——-
1960 Zwierzańska (Maniszewska) Anna p.Miszkin krawiectwo TAK ——-
1961 Stawarczyk Karol Mieczysław Miszkin klasa C rymarska TAK TAK
1962 Kuszerski Michał Jadwiga Cag elektromonter TAK TAK
1962 Józefowski Jur Jadwiga Cag E elektromonter TAK TAK
1962 Sobkowiak Wiesław Jerzy Jadwiga Cag E elektromonter TAK ——-
1962 Stecek Marian Jadwiga Cag Klasa E – elektryk TAK TAK
1962 Gregorczyk Andrzej Paweł Jadwiga Cag Profil elektryczny TAK ——
1962 Sochacki Bolesław p.Cag Klasa A TAK ——-
1963 Naskręt Andrzej p. Różyński 3E – elektromonter TAK TAK
1963 Lewczak Józef Edmund Różyński III e TAK  
1963 Ratajczak Zenon E.Jędrkowiak Mechanik samochodowo-ciągnikowy TAK —–
1963 Krzywosz (Bałd) Jadwiga, Krzywosz Stanisław   krawiecki TAK ——-
1964 Rękoś Zenon p.Kochaniak Klasa A TAK ——-
1964 Kubacki Ireneusz Ryszard Żegalski ślusarstwo TAK ——
1965 Samolak Karol Aleksandra Czopek klasa B mechanik samochodowo-ciagnikowy TAK TAK
1965 Moksiewicz Jerzy Aleksandra Czopek Klasa B mechanik samochodowy TAK TAK
1965 Ceglarek Stefan Aleksandra Czopek Mechanik pojazdów samochodowych TAK ——-
1966 Kaźmierczak(Grochowa) Maria J. Cag TPD TAK ——-
1966 Naskręt Jerzy p. Szczepaniak 3B – mechanik samochodowy TAK TAK
1966 Stecek ( Czaplicka ) Halina p.Bosakowski, K.Czopek TPD TAK TAK
1966 Jagiełowicz(Erdman) Teresa + mąż Krzysztof Czopek TPD TAK TAK
1966 Jakubowski Stanisław J.Cag stolarstwo TAK ——
1966 Rabczewski Feliks K.Czopek TPD TAK TAK
1966 Kuciewicz Andrzej p.Poliński, p.Cag stolarstwo TAK ——
1966 Szpatowicz Franciszek   Klasa D stolarz TAK —–
1966 Nikolin Stanisław p.Wilczek, K.Czopek TPD TAK TAK
1966 Maryszczak Zdzisław Jadwiga Cag stolarstwo TAK —–
1966 Wichłacz Henryk K.Czopek Klasa A TAK ——-
1966 Ratajczak Stefan Edmund Różyński elektromechanik TAK ——-
1966 Zygiel Kazimierz p.Szczepaniak Klasa 3 B mechanik samochodowy TAK ——–
1966 Timoszyk Stanisław Edmund Różyński elektromechanik    
1966 Kriczi (Marszałek) Alicja Krzysztof Czopek TPD TAK TAK
1966 Urbanowicz Józef p.Szczepaniak Klasa 3B mechanik samochodowy TAK ——-
1967 Pawlak Józef + żona Seremak klasa D stolarz TAK TAK
1967 Kordel Władysław Władysława Nieróbca TPD klasa A TAK TAK
1967 Chwistek Jan Dworkiewicz Profil elektryczny TAK TAK
1967 Krzyszkowski Zygmunt   Technikum Drzewne TAK TAK
1967 Daleki Michał Władysława Nieróbca TPD klasa B TAK TAK
1967 Zborowska (Holub) Janina Władysława Nieróbca Klasa B TPD TAK TAK
1967 Wawrzyniak Stanisław p. Poliński stolarstwo TAK TAK
1967 Płachta (Kaczmarek) Leonarda Władysława Nieróbca Klasa B TAK ——
1967 Wojtkowiak Andrzej Władysława Nieróbca TPD klasa A TAK TAK
1967 Bandura Józef Marian Nawrot Mechanik samochodowy TAK ——
1968 Holuk Jan Aleksandra Czopek, klasa E- elektryczny TAK ——-
1968 Schlaffka(Matusz)Irena Bogusława Piotrowska A Technikum Drzewne TAK TAK
1968 Naskręt Marian p. Sielicki ZSZ dla pracujących TAK ——-
1968 Kirdzik Jan Bogusława Piotrowska Klasa TPD TAK TAK
1968 Kobierski Edward Bogusława Piotrowska Klasa TPD TAK ——
1968 Jędrzejczak Andrzej Bogusława Piotrowska TPD klasa B profil meblarstwo TAK TAK
1968 Sterczyński Jerzy Bogusława  Piotrowska Klasa B TAK TAK
1968 Węglowski Czesław Bogusława  Piotrowska Technikum, klasa B TAK TAK
1968 Czostek Halina
(Dobrzyńska )
Bogusława Piotrowska TPD TAK TAK
1968 Szantyka Andrzej Bogusława Piotrowska Klasa A TAK TAK
1968 Błajet Jan Bogusława Piotrowska TPD TAK TAK
1968 Kuciewicz (Jastrzębska) Kamila p.Ułanowska TPD klasa B TAK ——
1968 Łopatka Wiesław Alicja Ułanowska TPD klasa A TAK ——-
1968 Szulc Ryszard Bogusława Piotrowska Klasa B TPD TAK TAK
1968 Janik Tadeusz Władysława Nieróbca TPD klasa B TAK TAK
1968 Karaś Andrzej Alicja Ułanowska TPD klasa A TAK TAK
1968 Joachimiak Stefan Alicja Ułanowska, Władysława Nieróbca Klasa B TAK TAK
1969 Nowak Władysław Stanisław Solski klasa B TAK —–
1969 Odważny Ignacy p. Solski Klasa B TPD TAK TAK
1969 Kopij-Odważna ( Kopij ) Krystyna p.Ulanowska Klasa A TPD TAK TAK
1969 Bartoszek Józef Stanisław Solski Klasa B TPD TAK TAK
1969 Piątek Witold Józef A. Ułanowska Klasa A TAK TAK
1969 Berdych (Małecka) Anna p.Ułanowska Klasa A TAK TAK
1969 Misiorny Ryszard A.Ułanowska TPD klasa A TAK ——
1969 Pietrulewicz Jerzy Stanisław Solski Klasa B TAK ——-
1969 Wańska (Leszczyńska) Jadwiga A.Ułanowska Technikum klasa A TAK TAK
1969 Paprocki Tadeusz Józef Stanisław Solski Klasa B TAK TAK
1969 Kuczkowiak Ewa p.Nieróbca, p.Ułanowska TPD ——- TAK
1969 Maćkowiak Janusz p.Ułanowska Klasa A TPD TAK TAK
1970 Dobrzyński Ryszard Andrzej Gadkowski meblarstwo TAK TAK
1970 Sobczuk Ireneusz Drozdowicz klasa B meblarz TAK TAK
1970 Naskręt Jan p. Szczepaniak 3A – obróbka skrawaniem TAK ——-
1970 Moliński Waldemar J.Drozdowicz Klasa B TPD TAK ——-
1970 Mazurek Franciszek p.Drozdowicz TPD TAK ——-
1971 Broniś Jerzy Krzysztof Czopek TPD TAK TAK
1971 Nagajek Władysław Alicja Nowakowska Klasa B TPD po ZSZ TAK TAK
1971 Szewczuk Zygmunt Alicja Nowakowska Klasa B ZSZ TAK TAK
1971 Wolski Zenon Alicja Nowakowska Klasa C meblarstwo TAK TAK
1971 Szudra ( Małecka ) Anna B.Piotrowska, A.Nowakowska TPD meblarstwo TAK TAK
1971 Marcinowski Zdzisław Alicja Nowakowska Klasa B TPD po ZSZ TAK TAK
1971 Fesz Stanisław Alicja Nowakowska Klasa B TPD po ZSZ TAK TAK
1971 Waloszek Henryk B.Piotrowska, A.Nowakowska Klasa B TPD po ZSZ TAK ——-
1971 Gończowski Stanisław A.Nowakowska III B TAK TAK
1971 Muzia Ryszard   TPD po ZSZ TAK ——–
1971 Korczyński Kazimierz     TAK ——-
1971 Laczkiewicz Ryszard p.Nowakowska ZSZ,TPD TAK TAK
1971 Dereń Krzysztof p.Piotrowska TPD po ZSZ TAK ——-
1971 Surmacz Ryszard p.Nowakowska III b stolarz TAK TAK
1971 Wieczorek Tadeusz B.Marciniak, A.Nowakowska Technikum 3-letnie TAK ——-
1971 Kupś Zdzisław p.Piotrowska, p.Nowakowska Klasa B TAK ——-
1972 Dynowski Zbigniew Stanisław Solski Klasa BT TPD po ZSZ TAK TAK
1972 Pawlik Jerzy Stanisław Solski Klasa B TPD
3letnie
TAK  
1972 Grabski Jerzy Stanisław Solski Klasa B TPD 3letnie TAK  
1972 Kmita Jerzy Władysława Nieróbca Technologia meblarstwa TAK TAK
1972 Piotrowski Waldemar Władysława Nieróbca TPD meblarstwo TAK TAK
1972 Fabiańska (Glińska) Elżbieta Władysława Nieróbca TPD 5-letnie TAK ——-
1972 Mięki Ryszard p.Hudziński Klasa E elektryczna TAK TAK
1972 Dec Mieczysław, Dec Alicja Stanisław Solski meblarstwo TAK ——-
1972 Myler (Pawłowska) Maria Władysława Nieróbca TPD 5-letnie TAK ——
1972 Szczepaniak Marek Władysława Nieróbca TPD TAK TAK
1972 Połomski Jan   Klasa A TAK ——-
1973 Pawlik ( Kaźmierczak) Genowefa p.Ułanowska Klasa A TPD5letnie TAK  
1973 Rygusik Zdzisław Alicja Ułanowska TPD klasa A TAK TAK
1973 Jacoszek Marian Andrzej Gadkowski klasa B TAK TAK
1973 Kijewski Janusz Andrzej Gadkowski TPD TAK TAK
1973 Boczek Ryszard Alicja Ułanowska TPD TAK TAK
1974 Kowalczuk Edward Aleksandra Czopek TPD 3 letnie TAK ——-
1975 Bartyzel Waldemar Edmund Szczepaniak Liceum Zawodowe
obróbka skrawaniem
TAK  
1975 Dachowski Zbigniew J.Drozdowicz, R.Taszarek TPD TAK TAK
1975 Cygan Józef J.Drozdowicz,R.Taszarek,T.Nawrocki TPD 5-letnie TAK TAK

 

1975 Guzewicz Leon p.Żegalski Obróbka skrawaniem tokarz TAK TAK
1975 Chwalczuk Ryszard Ryszard Taszarek Klasa A meblarstwo TAK TAK
1975 Franas Zbigniew Edmund Szczepaniak Liceum Zawodowe mech. obr.skrawaniem TAK TAK
1975 Arciszewska (Banaszak) Barbara Ryszard Taszarek Klasa A technik technologii drewna TAK TAK
1975 Piechota Leszek p.Drozdowicz, p.Taszarek TPD 5-letnie TAK TAK
1975 Przeradzki Marek p.Szczepaniak Liceum Zawodowe   TAK
1975 Iwaszko Jan   Technikum Mechaniczne TAK TAK
1976 Kruk Henryk Jadwiga Macewicz klasa A TPD TAK TAK
1976 Sołtysik (Lisiak) Barbara M.Jagielska, J.Adamczyk, S.Seremak Liceum Zawodowe TAK TAK
1976 Kopaczyński Krzysztof Sabina Seremak Liceum Zawodowe obróbka skrawaniem TAK TAK
1976 Małecka ( Zakrzewska ) Grażyna   Mechanik obróbki skrawaniem klasa a ——— TAK
1976 Markowska ( Szpaczek ) Danuta Andrzej Gadkowski Klasa B technolog drewna TAK TAK
1976 Wachowiak Marek Jadwiga Macewicz Klasa A TPD TAK TAK
1976 Dutka Zdzisław p.Seremak, p.Gadkowski Klasa B TPD TAK TAK
1976 Cegieła (Wójcik) Krystyna Andrzej Gadkowski Klasa B TAK TAK
1976 Nowak (Nagaś) Krystyna Andrzej Gadkowski TPD 3letnie klasa B —— TAK
1976 Milewicz (Liberacka) Elżbieta Andrzej Gadkowski Klasa B TAK TAK
1976 Stężycka (Szymaniak) Jadwiga Jadwiga Macewicz Klasa A meblarstwo TAK TAK
1976 Wojciechowska Teresa Jadwiga Macewicz 5-letnie TPD

technolog mebli

TAK TAK
1976 Nowaczyk (Witków) Ewa Jadwiga Macewicz TPD 5-letnie klasa A TAK ——
1976 Rokoszewski Paweł Jadwiga Macewicz Klasa A technik technologii drewna TAK ——
1976 Rokoszewska (Przybyła) Ewa Jadwiga Macewicz Klasa A technik technologii drewna TAK ——-
1976 Cieślowska Krystyna Jadwiga Macewicz Klasa A TPD 5-letnie TAK ——-
1976 Katan (Wojtowicz) Urszula Jadwiga Macewicz Klasa A TPD 5-letnie TAK ——-
1976 Krzyżaniak Walenty Andrzej Gadkowski TPD po ZSZ TAK TAK
1976 Pawlak (Kasztelan)

Urszula

Andrzej Gadkowski Klasa B TPD TAK TAK
1976 Milkowska (Malej) Jolanta Jadwiga Macewicz Klasa A TPD 5-letnie TAK ——-
1976 Sobczuk Krzysztof p.Kłos Technik budowy maszyn TAK ——-
1977 Adamczak Tadeusz Krzysztof Czopek TPD TAK TAK
1977 Karwasz Tadeusz Krzysztof Czopek TPD klasa A TAK TAK
1977 Seidel Józef Krzysztof Czopek TPD TAK TAK
1977 Andrzejewski Wojciech Krzysztof Czopek

 

TPD TAK TAK
1977 Krzyszkowski Andrzej Kłos Liceum Zawodowe TAK TAK
1977 Borowczak ( Dziaszyk ) Urszula Krzysztof Czopek TPD klasa A TAK TAK
1977 Tymczyszyn Elżbieta Krzysztof Czopek Technikum Drzewne TAK TAK
1977 Krzyżanowska (Kirdzik ) Ewa Krzysztof Czopek TPD klasa a TAK TAK
1977 Bicz ( Taszarek ) Dorota Krzysztof Czopek TPD TAK TAK
1977 Przeracki Józef p. Kłos Liceum Zawodowe TAK TAK
1977 Małkiewicz Piotr Krzysztof Czopek TPD TAK TAK
1977 Dancewicz Bogdan K.Czopek TPD TAK TAK
1977 Lőbel (Kamińska) Renata p.Czopek TPD klasa A    
1977 Ratajczak Tadeusz Stefan Stożek TPD klasa B TAK TAK
1977 Franas (Szulc) Renata Krzysztof Czopek TPD klasa A technik meblowy TAK TAK
1977 Garbowski Kazimierz Krzysztof Czopek TPD TAK ——
1977 Przybylski Grzegorz Leokadia Kłos Liceum Zawodowe TAK TAK
1977 Kosmala Tadeusz   TPD klasa B TAK TAK
1977 Ślipko Witold p. Kłos Liceum Zawodowa TAK TAK
1977 Boczek (Pawłowska) Elżbieta p.Czopek   TAK TAK
1977 Czajkowska (Pietuch) Grażyna p. Kłos Mech.obróbki skrawaniem TAK TAK
1978 Stefański Grzegorz Adam ZSZ – Szczepaniak,
Technikum-Eugeniusz Piasecki
ZSZ, Technikum Mechaniczne dla pracujących TAK TAK
1979 Łabuda Bożena
(Wac )
Andrzej Gadkowski klasa B meblarz TAK ——-
1979 Niedźwiedź (Gawłowicz) Zdzisława Aleksandra Czopek TPD klasa A TAK TAK
1979 Czyż ( Cieśla ) Mirosława Aleksandra Czopek TPD klasa A TAK TAK
1979 Szuty ( Wawrzyniak ) Ewa A.Czopek Klasa A TPD TAK TAK
1979 Burzmińska (Wojciech) Jadwiga Aleksandra Czopek TPD klasa A ——- TAK
1979 Berniewicz Krzysztof Andrzej Gadkowski Klasa B TPD TAK ——
1980 Klem ( Otwinowska ) Ewa   Klasa F TAK TAK
1980 Otwinowska (Tymczyszyn) Halina   Klasa E TAK TAK
1980 Białek (Wojtala) Łucja Stefan Stożek Klasa B TPD    
1980 Obarewicz Ryszard J.Macewicz   TAK TAK
1980 Wolska (Żłobińska) Maria Stefan Stożek meblarstwo TAK TAK
1980 Wałowska ( Toś ) Grażyna Stanisława Śnitko meblarstwo TAK TAK
1980 Limiński Waldemar Aleksandra Czopek 5-letnie TPD TAK TAK
1980 Bojanowska (Zdonek) Jolanta Grzegorz Milczarek Klasa F ogólnozawodowa TAK ——-
1981 Bułhak Halina Kazimierz Madej TPD TAK TAK
1981 Naskręt Henryk p. Kłos Liceum Zawodowe –  mechanik obróbki skrawaniem TAK TAK
1981 Pietrulewicz Dariusz L. Kłos Liceum Zawodowe TAK TAK
1981 Wróblewski Marek Kazimierz Madej TPD TAK ——-
1981 Berniewicz (Bartniak) Teresa Kazimierz Madej   TAK ——
1982 Bąkiewicz( Jóskowiak) Iwona M.Dobreńczyk,

J.Macewicz

Krawcowa klasa B TAK TAK
1982 Grylewicz ( Jóskowiak) Wioletta Mieczysław Marciniak TPD TAK TAK
1982 Bąkiewicz Roman M.Dobreńczyk,

J.Macewicz

Mechanik maszyn i urządzeń rolniczych klasa B TAK TAK
1983 Chwałkowski Jarosław Maria Dobreńczyk Klasa A TPD 5-letnie ——- TAK
1983 Skrzypczak Eugeniusz Maria Dobreńczyk Klasa A TPD ——- TAK
1984 Walkowski Rafał Aleksandra Czopek TPD TAK TAK
1984 Sikora Janusz Aleksandra Czopek TPD TAK ——-
1985 Wojciechowski Aleksander H. Bartkowiak TPD TAK TAK
1985 Wojciechowski Andrzej H. Bartkowiak TPD TAK TAK
1985 Pietrulewicz Leszek H. Bartkowiak TPD TAK TAK
1985 Wołyński Jan p.Bartkowiak,p.Nowicka,p.Gadkowski TPD TAK TAK
1985 Kiniorska ( Buchwald ) Hanna H.Bartkowiak, p.Nowicka,p. Gadkowski TPD TAK TAK
1985 Olek ( Kosmacz ) Mariola H.Bartkowiak,
M.Nowicka,A.Gadkowski
TPD TAK TAK
1985 Zbytniewski Wiesław H.Bartkowiak,
M.Nowicka,A.Gadkowski
Klasa A TPD TAK TAK
1985 Lebedyński Eligiusz H.Bartkowiak,
M.Nowicka, A.Gadkowski
TPD klasa A meblarstwo TAK TAK
1985 Nowak Mirosław H.Bartkowiak,M.

Nowicka,A.Gadkowski

Technikum Drzewne TAK TAK
1985 Tymczyn Krzysztof, Wioletta H.Bartkowiak, M.Nowicka,A.Gadkowski TPD klasa A TAK TAK
1985 Garstecki Wojciech H.Bartkowiak,

M.Nowicka,A.Gadkowski

TPD TAK TAK
1985 Motecha Jacek H.Bartkowiak,
M.Nowicka A.Gadkowski.
TPD —— TAK
1985 Poniży Jarosław H.Bartkowiak,
M.Nowicka,A.Gadkowski
TPD TAK ——-
1985 Gertych Tomasz H.Bartkowiak,

M.Nowicka,A.Gadkowski

TPD ——- TAK
1987 Jęziórski Dariusz   TPD TAK TAK
1987 Grzelka Przemysław p.Dzięcielewski, B.Dobijata TPD TAK TAK
1987 Bąkiewicz Janusz M.Ast, R.Rożko Klasa E

wielozawodowa

TAK TAK
1987 Antkowiak Paweł E.Dzięcielewski, B.Dobijata TPD ——– TAK
1987 Gadkowski Roman Barbara Dobijata TPD ——- TAK
1987 Wawrzków Marek Barbara Dobijata Klasa A Technikum ——- TAK
1987 Pruszyński Darek Barbara Dobijata TPD ——- TAK
1987 Pona Artur Barbara Dobijata TPD ——- TAK
1988 Pasturak Jacek Maria Dobreńczyk klasa A TAK ——-
1988 Sadowski Waldemar Maria Dobreńczyk TPD meblarstwo TAK TAK
1988 Żaczyk ( Płócieniczak ) Małgorzata Aleksandra Czopek Liceum Ekonomiczne   TAK
1988 Kachel Barbara Aleksandra Czopek Liceum Ekonomiczne TAK TAK
1988 Beker (Kupczak) Justyna Aleksandra Czopek LE administracja państwowa —— TAK
1988 Kubiak (Wójcik) Iwona Aleksandra Czopek Liceum Ekonomiczne TAK TAK
1988 Wijata (Nachorna) Danuta Aleksandra Czopek Liceum Ekonomiczne ——- TAK
1989 Ławrynowicz Mariusz   TPD TAK TAK
1989 Woźniak Arkadiusz Stanisława Lewicka TPD TAK TAK
1989 Kmin Adam H.Bartkowiak, D.Lutowska Klasa D stolarz meblowy   TAK
1989 Obarewicz (Juraś) Jolanta W.Raczyńska-Chromy Liceum Ekonomiczne TAK TAK
1989 Zakrzewska (Nowak) Aneta Jadwiga Hartman Liceum Ekonomiczne ——- TAK
1990 Bieruta Jarosław Halina Bartkowiak TPD TAK TAK
1990 Liberacka Emilia Jadwiga Hartman LE administracja państwowa —— TAK
1990 Wiśniewski Przemysław H.Bartkowiak TPD —— TAK
1990 Kajak Paweł Halina Bartkowiak TPD TAK TAK
1990 Bartkowiak Piotr Halina Bartkowiak TPD TAK TAK
1990 Motecha Marcin Halina Bartkowiak TPD TAK TAK
1990 Szymoniak (Bagnowska) Agnieszka   LE   TAK
1990 Piechel (Wiśniewska) Ewa   LE   TAK
1990 Bielecka (Wolak) Aneta   LE   TAK
1990 Grabarz Paweł Teresa Jabłońska Klasa G TAK ——–
1991 Forster-Sadowski
( Olejniczak) Wioletta
Zdzisława Weiss LE administracja państwowa TAK TAK
1991 Przybyła ( Rogozińska ) Alicja Z.Weiss LE administracja państwowa —— TAK
1991 Przybyła Artur I.Stolarska TPD —— TAK
1991 Nowacki Sławomir Iwona Stolarska TPD   TAK
1991 Kalitka (Dziduch) Kamilla Zdzisława Weiss LE administracja państwowa ——- TAK
1991 Witkowska (Szewczyk) Marzena Zdzisława Weiss Liceum Ekonomiczne ——- TAK
1991 Mały ( Urbanowicz ) Teresa Zdzisława Weiss   ——- TAK
1991 Szczepaniak (Duszyńska) Anna Zdzisława Weiss Liceum Ekonomiczne ——- TAK
1992 Gryszkiewicz Robert B.Bazylewicz, E.Dzięcielewski TPD TAK TAK
1993 Stanek Zbigniew Ryszard Ratajczak TPD —– TAK
1993 Adamowski Paweł Ryszard Ratajczak TPD ——- TAK
1993 Górzyński Marcin R.Ratajczak TPD ——- TAK
1994 Kaźmierczak Tomasz Bożena Rybicka klasa TPD   TAK
1994 Rybarczyk Jacek Bożena Rybicka Technikum Drzewne —— TAK
1994 Kuryłło Agnieszka Jadwiga Hartman Liceum Ekonomiczne
klasa B
—— TAK
1994 Jurek Anita Jadwiga Hartman Klasa B
administracja państwowa
  TAK
1994 Zboralska Wioleta Jadwiga Hartman Liceum Ekonomiczne
Klasa B
——– TAK
1994 Karnafel (Przybyła) Monika Jadwiga Hartman Klasa B administracja państwowa TAK TAK
1994 Kwiatkowska(Suszyńska) Renata Jadwiga Hartman Klasa B adminstracja państwowa TAK TAK
1994 Stanek ( Hałaś ) Agnieszka Jadwiga Hartman Klasa A —– TAK
1994 Kasperczak Marek Ryszard Ratajczak TPD ——- TAK
1994 Zielonka (Kukulska) Aurelia Jadwiga Hartman Klasa B administracja państwowa ——– TAK
1994 Rokosiewicz Marek Bożena Rybicka TPD ——- TAK
1994 Bura (Przybyła) Ewa Jadwiga Hartman Liceum Ekonomiczne klasa B TAK TAK
1995 Serafin Mariusz Halina Bartkowiak TPD TAK TAK
1995 Rybarczyk ( Witków) Agnieszka Zdzisława Weiss Liceum Ekonomiczne
klasa A
—— TAK
1996 Sieniuć Sebastian Andrzej Gadkowski TPD TAK TAK
1996 Huzar Lesław A. Gadkowski TPD TAK —–
1997 Biernacka Monika Magdalena Dembińska
( Kokorniak )
klasa C TAK TAK
1997

 

Sieniuć Agnieszka
( Gała )
Magdalena Dembińska
( Kokorniak)
klasa A ekonomika
i organizacja przedsiębiorstw
TAK TAK
1998 Tymińska( Ciesielska) Agnieszka Jadwiga Hartman Klasa B Liceum Ekonomiczne —— TAK
1998 Jasiewicz-Iwanicka (Jasiewicz ) Anna Jadwiga Hartman LE klasa B TAK TAK
1998 Konieczny Łukasz Hanna Walkowiak TPD TAK ——–
1999 Marynowska (Maćkowiak) Katarzyna Zdzisława Weiss Klasa B TAK  
2000 Olech Karol Ewa Dworczak klasa A Liceum Ekonomiczne    
2001 Mosiński Artur Elżbieta Zembrowska klasa E wielozawodowa TAK TAK
2001 Pawlak Damian
( z osobą towarzyszącą Agnieszka Rożko )
Leokadia Łopusiewicz Klasa C TAK TAK
2001 Trybel Krzysztof Leokadia Łopusiewicz Klasa C TAK TAK
2001 Szyszło Tomasz M.Stelmaszczyk,

D.Kociubińska

TPD TAK —–
2001 Chorostecki Emilian M.Stelmaszczyk, D.Kociubińska TPD TAK ——
2001 Urbańczyk Łukasz M.Stelmaszczyk, D.Kociubińska TPD TAK ——-
2001 Józefowski Paweł M.Stelmaszczyk, D.Kociubińska TPD TAK ——-
2001 Świeczkowski Zbigniew M.Stelmaszczyk,

D.Kociubińska

TPD TAK ——-
2001 Michalewicz Dominik M.Stelmaszczyk,

D.Kociubińska

TPD TAK ——–
2002 Wojciech Ewa Bernadetta Ruszczak-Lasota Klasa C finanse i rachunkowość ——— TAK
2002 Szymańska Dorota Bernadetta Ruszczak- Lasota Klasa C TAK TAK
2002 Dondajewski Łukasz Bernadetta Ruszczak – Lasota lasa C rachunkowość i finanse TAK TAK
2002 Zajczyk Anna Bernadetta Ruszczak-Lasota Klasa C L.Ekonomiczne ———- TAK
2002 Szulc ( Tulińska ) Dorota
Leszek Szulc
Bernadetta Ruszczak-Lasota Klasa C rachunkowość i finanse ——— TAK
2002 Dąbska ( Hryczyńska ) Wioleta Bernadetta Ruszczak-Lasota LE Klasa c, finanse i rachunkowość ——- TAK
2002 Lewczuk Marta B.Ruszczak-Lasota LE klasa C,finanse i rachunkowość    
2002 Kamińska ( Rajczak ) Magdalena B.Ruszczak-Lasota Klasa C rachunkowość i finanse TAK TAK
2002 Mokrycka-Marciniak
( Mokrycka ) Halina
B.Ruszczak-Lasota Klasa C rachunkowość i finanse ——- TAK
2002 Cieplak (Dudziak) Marta Bernadetta Ruszczak – Lasota LE rachunkowość i finanse TAK TAK
2002 Rodak Błażej Bernadetta Ruszczak-Lasota Liceum Ekonomiczne klasa C ——- TAK
2002 Wereszko Arkadiusz Bernadetta Ruszczak-Lasota LE klasa C ——- TAK
2003 Kubiaczyk Mariusz Hanna Walkowiak TPD    
2003 Gzyl Łukasz Hanna Walkowiak TPD    
2003 Nowacki Mateusz Hanna Walkowiak TPD TAK TAK
2005 Wybieralska Marta
( Furmanek )
Ewa Dworczak klasa B Liceum ekonomiczne TAK ——-
2005 Morawska Wiktoria Ewa Dworczak klasa B Liceum ekonomiczne TAK ——-
2005 Juraś Radosław Hanna Walkowiak TPD TAK TAK
2007 Kuźma Błażej Robert Pluta Technikum Ekonomiczne TAK ——-
2014 Tworek Jacek J.Chałupka LO bezpieczeństwo publiczne —– TAK
  Dziczkowska Barbara     —– TAK