Prawidłowa specjalistyczna diagnoza – taki cel przyświecał czterem siatkarskim drużynom, które rywalizowały po siatką  i zbierały fundusze, aby pomóc choremu Karolowi.

Na parkiecie  hali sportowej I ZS we Wschowie spotkały się drużyny: Młodych, Komendy Powiatowej  Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie, Bąków  i  wspólnej reprezentacji nauczycieli i uczniów  I Zespołu Szkół  we Wschowie. W pierwszym meczu spotkały się drużyny Młodych i  I ZS. Górą była młodzież wygrywając mecz 2:1 i zapewniając sobie miejsce w  finale. W drugim meczu  Bąki pokonały Strażaków 2:0 i także awansowały do ścisłego finału. W meczu pocieszenia o III miejsce  ekipa I ZS pokonała zespół Straży Pożarnej 2:0, a w finale po zaciętym meczu i tie breacku drużyna Bąków okazała  się lepsza od  Młodych  i  zwyciężyła w  Charytatywnym Turnieju  Piłki  Siatkowej. Puchar dla zwycięskiej drużyny odebrał kapitan Bąków – Roman Bąkiewicz. Ale nie puchar i miejsca w tym dniu były najważniejsze. Najważniejszy był Karol dla którego wszystkie drużyny i zgromadzeni kibice zapełniali puszkę. Każdy chciał dołożyć swoja cegiełkę i dzięki temu udało się zgromadzić  dość pokaźną sumę.  Wszystkim darczyńcom  serdecznie dziękujemy !!!                                                                                                                       

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej – Gramy dla Karola  zorganizowali: Pani Jolanta Awsiukiewicz, oraz  pracownicy i wolontariusze SOSW, CKiR, oraz nauczyciele I Zespołu Szkół.

Drużynę I ZS reprezentowali : Daniel Ufniak II LO, Dominik Walkowski II LO, Daniel Brzostowski II TI, Oskar Końko IV TS, Piotr Szura IV TS, oraz panowie Jakub Chałupka, Krzysztof Rękoś, Mariusz Wrotkowski.