W czwartek 23.02.2017r w hali sportowej I ZS odbył się Turniej  Szkolny Piłki Nożnej Chłopców. W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy po 6 drużyn. Dwie najlepsze z każdej z grup uzyskiwały awans do półfinałów.      A w nich wyniki prezentowały się następująco:

BIAŁE MEWY  – BEZ NAZWY    3:2
LUCKA TEAM – CHŁOPAKI II LO     1:3

Mecz o III miejsce:
LUCKA TEAM  –  BEZ NAZWY        4:3
Finał:
BIAŁE MEWY – CHŁOPAKI II LO       0:2

I Miejsce –  CHŁOPAKI II LO  w składzie: Jurkiewicz Daniel , Król Adrian, Ufniak Daniel, Świderski Jan, Makała Sebastian.
II miejsce –BIAŁE MEWY  w składzie:Drajerski Jakub I LO, Król Dawid I LO , Grabiński MIchał I LO, Kosiński Kacper I LO, Kaletka Wojciech I A ZSZ.
III miejsce –LUCKA TEAM   w składzie: Tkacz Denis I TSZ, Wijata Daniel I TSZ, Witkowski Mateusz I B ZSZ, Kończyk Piotr I B ZSZ ,Pawlus Tobiasz I A ZSZ.
IV miejsce – BEZ NAZWY  w składzie:Kamiński Dominik II B ZSZ,Kargulewicz Miłosz I B ZSZ, Krawczyk Łukasz I TEI, Brambor Mariusz III A ZSZ, Pechel Kacper III A ZSZ.

SKS „ŻAK”
Podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego Pana Jakuba Ślipki i Jakuba Chałupki za sędziowanie meczy oraz  pomoc w organizacji  turnieju .
Organizator: Radosław Konieczny.