8 lutego, od rana będziemy prowadzili w szkole sprzedaż pączków – okazją jest oczywiście Tłusty Czwartek. Pieniądze, które uzyskamy ze sprzedaży chcemy, podobnie jak poprzednio, przekazać na cel charytatywny. Tym razem chcielibyśmy wesprzeć finansowo Weronikę Zielińską, dziewczynkę, która mieszka w Starym Strączu i od 7 lat walczy z białaczką. Jest po 3 przeszczepach szpiku kostnego i większość dni, tygodni, miesięcy spędza w klinice we Wrocławiu. 24 grudnia 2017 po wigilijnej kolacji Weronika przeszła udar mózgu. Udar sparaliżował prawą stronę i odjął mowę. Weronika cały czas przechodzi rehabilitację i ma zajęcia z neurologopedą. Wsparcie finansowe, które wpływają na konto są przeznaczane na leczenie, bardzo częste wyjazdy do kliniki we Wrocławiu, zakup leków i środków do pielęgnacji.
Jeśli ktoś ma chęć dokonać indywidualnej wpłaty, można to zrobić wpłacając pieniądze na konto : Bank Spółdzielczy we Wschowie o/Sława 55 8669 0001 3009 0090 2216 0001 z dopiskiem ” DLA WERONIKI „.
Was zapraszamy w czwartek, 8 lutego do zakupu pączków. Macie dobre serducha, bo pokazaliście to już nie raz, więc czekamy na Was !