24 listopada w gabinecie Dyrektora I Zespołu Szkół pana Damiana Janowicza zostały wręczone wyróżnienia za konkursy językowe.
Zgodnie ze szkolną tradycją nauczycielki języków obcych zorganizowały konkursy szkolne i eliminacje do konkursów ogólnopolskich ( „Jersz – Deutschfreund”, „Verstehen”, Olimpiada Języka Niemieckiego). Tydzień Języków Obcych trwał w tym roku od 14 do 18 listopada. Każdy dzień starałyśmy się uatrakcyjnić. Zaczęłyśmy od warsztatów z wolontariuszami, były także słodkie babeczki, wyjazd konkursowy do Słubic i zabawy językowe w klasach. Większość konkursów już została przeprowadzona i oceniona. Z wszystkich konkursów wewnątrzszkolnych  wyróżniłyśmy uczniów z najwyższymi wynikami. Czekamy jeszcze na noty z konkursu Jersz i na zbliżające się terminy dwóch ogólnopolskich konkursów z języka angielskiego („Englisch High Flier” i „Understand”).
Aby uroczyście pogratulować wszystkim zaangażowanym uczniom i pochwalić ich wysiłek i pracę, nauczycielki języków obcych zorganizowały drobne upominki, które zostały wręczone na spotkaniu z panem Dyrektorem.
Oto lista wyróżnionych osób:
Jacek Bierwidis
Oskar Czechowski
Aleksandra Faluta
Paweł Grys
Roksana Jędrzychowska
Kamiński Kacper
Magdalena Krysa
Weronika Moder
Kasper Nquyen
Marlena Paradzińska
Klaudia Pawlus

Daniel Przybycień
Wojciech Sawicki
Romina Szwarc
Michał Tkacz
Patrycja Witkowska
Weronika Zając
Michalina Zaleska
Agnieszka Zapytowska

/Agata Dziekańska/